Apakš galvenā auto aizdevumu dokumentācijas slikta kredīta Auto finansēšanas prasības

Viens gals lietas pircējam ir jābūt pierādījums, lai uzskatīt par nelabvēlīgās kredītreitingiem auto aizdevumiem ir stabili ikmēneša ienākumi. Personas līdzekļi nodrošina konsekventas un pietiekams finansējums katru mēnesi pildīt savus maksājumus ik mēnesi. Tas parasti prasa pieteikuma iesniedzējs brind savu jaunāko apmaksas aprēķinu katram darbiniekam un/vai bankas kontu izrakstus, lai nodrošinātu savus ienākumus. Saistītā gadījumos, piemēram, piesakās ne naudas nosaka subprime automašīnu aizdevumu cita veida nodrošinājumu var būt nepieciešams, lai palīdzētu nodrošināt aizdevumu. Lietas, kas atbilst bankas kartēm, papildu kredītu uz jūsu vārda, papildus esošo hipotēku var var ļoti palīdzēt nodrošināt jums kvalificēties sub prime automašīnu aizdevumu.

Pēc tam, kad jūs esat spējīgi pierādīt, ka esat ienākumiem, lai tiktu galā ar auto finansēšana ar sub prime kredītu jums arī vajag parādīt, ka jums ir apdrošināšanas dokumentus noslēpt jūs par automobiļu finansējumam. Ir būtiski, lai jau tas vietā pirms ceļojuma koncesijas, jo tā būs vieglāk pārliecināt viņus pārdot jums automašīnu un ir spējīga veikt piegādes absolūtā labākais galā. Tomēr pastāv apstākļi, kur aizdevējs ļaus jums zvanīt segumu sniedzējs no savas partijas un iestatiet segums plāns, bet nav plaši iedvesmoja. Mēs dzīvojam laikā, kur identifikācijas zādzības ir montāžas standarta noziegumu, kas nozīmē, ka auto aizdevumu finanšu uzņēmumiem ir jāredz personas identifikācijas korektūru. Tas ir visu laiku autovadītāja apliecība ar savu parakstu, nesen komunālo pakalpojumu rēķins kopā ar savu vārdu un adresi, kā arī bankas kontu izrakstus no iepriekšējos divos mēnešos, kas arī ir līdzīga informācija kā komunālo pakalpojumu rēķins.

Daži tirgotāji arī ir atvērti izmantojot personas pasi, valsts ID, valdības kartes, auto virsrakstus un akciju sertifikātus kā pierādījumu par identitātes un adresi, ja jūs nevarat sniegt parastās dokumentu.

Categories: Uncategorized Tags: