Magnēti, Encryption: Robert Half drošības tehnoloģiju attīstība

Lielākā daļa no mums ir drošības sistēma, kas uzstādīta pie mūsu mājas, biroja vai abus. Šīs sistēmas noteikti datumu atpakaļ uz 1853, kad 1 patents tika izsniegts electro magnēts darbojas drošības sistēmai. Mājas signalizācijas sistēmas apstiprināšanai sāka augt pēc I pasaules kara un videonovērošanas metodes tika paziņoti 1970. Šodien mājās aizsardzības metodes ir daudz augstāka nekā jebkad agrāk. Daudzos gadījumos lietotāji var roku un atbruņot to programmu vai videodispleja atpūta savās mājās no mobilās ierīces.

Tāpat kā Comcast kabeļtelevīzijas uzņēmumi sāk pat piedāvā aizsardzību kā daļu no savas iespējas. Augstākās izmantošanu internetā par katru maz lieta no iepirkšanās banku ir radījis jaunu veidu drošības draudiem. Jums tagad nav jāuztraucas vienīgi par mājas iebrucējiem un aktīvu zādzības. Tagad jums jāuztraucas par identitātes zādzību un glabāt tiešsaistē individuālo datu trūkums. Nesen drošības kļūdas, piemēram, Heartbleed un pārkāpumiem, piemēram, pie mērķa, Sony bildes izklaidei un himna ir veikti virsrakstus visā pasaulē un ir radījušas pircēji rīkojas piedāvāt savu tiešsaistes datu aizsardzību.

Šīs augsta profila pārkāpumu rezultātā lielāks pieprasījums cyber drošības speciālistiem, kā arī lielāku gaidas un attīstās pienākumus. Piemēram, aizsardzības analītiķis tagad ir jākoncentrējas uz riska novērtējumu, ievainojamības novērtēšanu un aizsardzību, izstrādājot plānus. Daži var būt vajadzīgs izmeklēšanas darbā un, lai būt kompetents nozares precīzu drošības standartus, sastāv no maksājumu karšu nozares datu drošības standarts, kas bija būtisks mērķis ir pārkāpusi uzmodināt. Jo lielāks pieprasījums, uzņēmumu darbā aizsardzības profesionāļiem, kas esat jaunākās tendences mūsdienu garantē, ka viņi spēj neatkarīgi ilgtermiņā pieder.

Categories: Uncategorized Tags: