Manas karjeras ceļu no izpildvaras asistents Vice President Office komanda

Kad es sāka strādāt mūsu dibinātājs un CEO, Joan Burge, es dzirdu viņas teikt atjaunojam pieteikums bija svarīgi, lai viņas un varēja redzēt, ka tas ievērojami ietekmē viņas uzņēmuma, ja viņa ieguldīto laiku pieteikumā. Tomēr viņa nebija kļūst svarīga uzdevuma izpildei. Palielinājies par viņas nianses, un norādīja, ka es noteikti šo uzdevumu viņai papildus ietekmi, tas varētu būt par asociācijas nozīmīgumu. Es jautāju, ko varētu darīt, lai palīdzētu viņai kļūst projekts sās.

Viņa nebija koncepcijas par to, kā es varētu saņemt sapinušies, bet noklausījusies mērķiem un ir vērīgs, nācu pie galda ar idejām un programmatūras atjaunošanos bija labi panākumi. Viens no visvairāk pasakains daļu darbojas ar Joan Burge pēdējos deviņus gadus ir bijis, ka viņa vienmēr ir bijusi ticība savam potenciālam un bieži vien apstrīdēja man ar aizdevumi jauniem projektiem vai pārvaldības lomu. Bieži vien es biju terrified par laikā, bet teiktu “Jā” pavisam jaunas iespējas, kas nāca mans veids, kā rezultātā uzskatīja, varētu tos sasniegt. Viens no visvairāk neaizmirstamu piemēriem bija, kad viņa lūdza paziņot mūsu ikgadējā konferencē pārvaldes izcilības. Es nekad rakstiskas konsultācijas pirms un varētu tikt sazinoties priekšā 250 mani vienaudži. Pagāja daudz sagatavošanu un spēju attīstība.

Es nebiju krāšņs vai labākais mans pirmais iet, bet man ir devis iespēju attīstīt prasmju kopumu es varētu būt citā veidā nekad nav bijis iespēju Flex. Jasmīnu Frīmens ir vp Office Dynamics International. Viņa ir bijusi ļoti iesaistīti uzņēmējdarbības reklāmu un sociālo mediju malā, nodrošinot sabiedrības un tās dibinātājs un CEO Joan Burge ir zināms un pievienoti pārvaldes speciālisti visā pasaulē. Viņa ir veicinošs 3 grāmatas autors: dzīves izvēlēm: liekot gabalus kopā, dzīves izvēlēm: tas ir nekad nav par vēlu un Amazon bestselleru kas paņēma manas pildspalvas. Vēlreiz? Jasmīns ir arī TEDx runātājs izbraukšana viņas runā “No nulles uz dumjš”.

Categories: Uncategorized Tags: