Salīdzinošā novērtēšana palīdz grāmatvedības un finanšu Execs Robert pusi finanšu un grāmatvedības

Runājot par to, kā tās saskaņot GL parādus, 54 procenti respondentu ir Amerikas Savienotajās valstīs un Kanādā 55 % teica, to aģentūrām joprojām izmanto manuālo procesu. 2014, šie skaitļi bija 59 procenti Amerikas Savienotajās valstīs un Kanādā, liecina, ka organizācijām ir pārejot uz iekšējām vajadzībām būvētas vai trešās puses programmas, lai paātrinātu saskaņošanu 66. Lielākajām aģentūrām — tie, kuriem gada ieņēmumi 1 miljardu USD vai vairāk — ir iespējams automatizēt tehniku. Bet nav sagaidīt programma pilnīgi pārņemt.

“Tur ir daži rēķini pastāvot līmeni subjektivitāti, kas ir nepieciešama cilvēka iejaukšanās un pārskatīšanu,” teica viens valdes atskaite. Par budžeta plānošanu un izstrādājot plānus, Excel turpina būt mīļš grāmatvedības un finanšu pasauli. Apmēram divas trešdaļas respondentu ASV 63 % un Kanāda 69 % paļaujas uz šo visuresošs izklājlapu programmatūra, it īpaši starp kompānijām, kas krediti pelna mazāk nekā 5 miljardi ASV dolāru gadā. Vadītāji, slavēt programmas Excel veiklība un lietojamību. “Par visiem pārējiem, tas ir visprogresīvākās vai radošs vai prasa vienkārši dot dažas pelēks jautājums pie galda, izklājlapā nevar pārspēt,” teica viens ekonomikas palīgam pasaules tehnoloģiju firma ziņojumā. DeLynn Senna, CPA, ir valdības direktors Roberts pusi finanšu un grāmatvedības.

Robert Half 1996. gadā viņa pievienojās kā darbā menedžeri. Viņa ir kopš spēlēja galveno lomu Robert Half mūžīgu izvietošanas darbības arī kalpo kā departamenta direktors un vēlāk vecākais uzņēmējdarbības konsultants. DeLynn nominēja govt direktora 2005. gada janvārī. Viņas esošo lomu viņa vada Robert pusi finanšu un grāmatvedības ir globālo operāciju, tostarp, definē zīmola pozicionēšana, strādājot ar govt un lauku vadību pa pieciem kontinentiem izstrādāt izaugsmes iespējas, darbības procesus, kā arī formu un reklamēt aģentūras redzējumu, iekšēji un ārēji.

Categories: Uncategorized Tags: